0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم ۴ برگ انفجار۲ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain LaLiga 2
Girona FC
۱
۰
Real Zaragoza
Finished
۲۲:۰۰
Rayo Vallecano
۰
۰
CF Malaga
Finished
۰۰:۱۵
  Turkey Super Lig
Denizlispor
۰
۱
Gaziantep FK
Finished
۲۲:۳۰
  Bulgaria First Professional League, Relegation Round
PFK Botev Plovdiv
۳
۱
FC Dunav Ruse
Finished
۲۲:۳۰
Pofc Botev Vratsa
۰
۰
FC Arda Kardzhali
Finished
۲۰:۱۵
  Portugal Primeira Liga
CD Santa Clara
۰
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۲۲:۴۵
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Rio
Macae RJ
۰
۰
Fluminense FC RJ
Finished
۰۱:۰۰
CR Vasco DA Gama RJ
۱
۰
Madureira EC RJ
Finished
۰۳:۳۰
Volta Redonda FC RJ
۲
۱
Resende FC RJ
Finished
۰۳:۳۰
  Austria 2. Liga
FC Liefering
۴
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۱:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۱
SV Ried
Finished
۲۲:۵۵
FC Blau Weiss Linz
۱
۳
SV Horn
Finished
۲۱:۰۰
  Lithuania A Lyga
Vilnius FK Zalgiris
۰
۰
FK Banga Gargzdai
Finished
۱۹:۳۰
FK Panevezys
۰
۲
FK Kauno Zalgiris
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie B
Trapani Calcio
۲
۱
AS Livorno
Finished
۲۳:۳۰
Frosinone Calcio
۲
۱
Spezia Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Virtus Entella
۱
۱
AC Chievo Verona
Finished
۲۳:۳۰
Sportiva Salernitana
۲
۱
SS Juve Stabia
Finished
۲۳:۳۰
Perugia Calcio Spa
۱
۲
Pordenone Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Cosenza Calcio
۰
۱
Ascoli Calcio 1898 FC
Finished
۲۳:۳۰
Venezia
۰
۲
Empoli FC
Finished
۲۳:۳۰
US Cremonese
۱
۰
Delfino Pescara 1936
Finished
۲۳:۳۰
FC Crotone
۳
۰
Benevento Calcio
Finished
۲۳:۳۰
AC Pisa 1909
۲
۰
AS Cittadella
Finished
۲۱:۱۵
  Czech Republic FNL
MFK Chrudim
۱
۳
FK Pardubice
Finished
۲۰:۳۰
  Iceland 4 deild, Group B
SR
۴
۲
Alafoss
Finished
۰۱:۳۰
  England Championship
Charlton Athletic
۰
۱
Millwall FC
Finished
۲۳:۴۵
  Romania Liga 1, Championship round
CS Gaz Metan Medias
۱
۲
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
۲۱:۳۰
  Mongolia First League
Tuv Buganuud
۳
۳
Aldariin Daichid
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Aarau
۵
۴
FC Lausanne-Sport
Finished
۲۳:۰۰
FC Vaduz
۲
۳
Grasshopper Club Zurich
Finished
۲۰:۴۵
FC Stade LS Ouchy
۲
۲
FC Winterthur
Finished
۲۰:۴۵
  Poland Ekstraklasa, Relegation Round
Korona Kielce
۱
۱
MKS Arka Gdynia
Finished
۲۳:۰۰
LKS Lodz
۱
۲
Wisla Krakow
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 1st Division
Tromsoe IL
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker/Kisa
۴
۰
Stroemmen IF
Finished
۲۰:۳۰
Stjordals/Blink
۲
۳
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Grorud IL
۰
۱
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Asane Fotball
۱
۴
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Hamarkameratene
۲
۳
Kongsvinger IL Fotball
Finished
۲۳:۰۰
Kfum Oslo
۲
۱
Jerv FK
Finished
۲۰:۳۰
Sandnes Ulf
۴
۳
Oeygarden FK
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Bravo
۱
۲
NK Celje
Finished
۲۰:۳۰
NK Domzale
۲
۱
NK Tabor Sezana
Finished
۲۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Sioni Bolnisi
۰
۱
FC Gagra
Finished
۱۸:۳۰
PFC Minyor Pernik
۲
۱
Marek Dupnica
Finished
۱۹:۳۰
FC Vsetin
۰
۰
TJ Valasske Mezirici
Finished
۱۹:۴۵
SGP Oberlohberg
۳
۴
Sc Wacker Dinslaken
Finished
۲۲:۰۰
Gyirmot FC Gyor
۴
۲
BSS Monor
Finished
۱۹:۳۰
FC Krasnodar-2
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۲۰:۰۰
SV Admira Villach
-
-
BSV Bad Bleiberg
Finished
۲۰:۳۰
USV Weindorf St. Anna am Aigen
۳
۱
Sv Feldbach
Finished
۲۱:۳۰
SV Hausmannstatten
۱
۴
SV Gossendorf Gtc Graz
Finished
۲۲:۰۰
  England League One, Playoffs
Portsmouth FC
۱
۱
Oxford United
Finished
۲۱:۰۰
Fleetwood Town
۱
۴
Wycombe Wanderers
Finished
۲۳:۰۰
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 2
Esbjerg FB
۱
۲
AC Horsens
Finished
۲۱:۳۰
  Spain LaLiga
Real Madrid
۱
۰
CF Getafe
Finished
۰۰:۳۰
  Sweden Superettan
Trelleborgs FF
۱
۱
GIF Sundsvall
Finished
۲۱:۳۰
Jonkopings Sodra IF
۳
۱
Akropolis IF
Finished
۲۱:۳۰
  Poland I Liga
Zaglebie Sosnowiec
۰
۲
Chrobry Glogow
Finished
۲۲:۴۰
MKS Chojniczanka Chojnice
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۱۰
  Norway Toppserien, Women
Rosenborg BK Kvinner
۱
۱
LSK Kvinner
Finished
۲۲:۱۵
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Atletico Madrid Srl
۱
۰
RCD Mallorca Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League European Championship Knockout stage SRL
Germany (SRL)
۱
۲
Czech Republic (SRL)
Finished
۲۰:۳۰
Portugal (SRL)
۰
۰
Austria (SRL)
Finished
۲۳:۳۰
  Ukraine Premier League, Relegation round
FC Lviv
۲
۲
FC Vorskla Poltava
inprogress
۲۰:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Tbilisi
۴
۰
FC Locomotive Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Serie A
AS Roma
۰
۲
Udinese Calcio
Finished
۰۰:۱۵
  Denmark 2nd Division, Championship Group
Thisted FC
۲
۲
BK Avarta
Finished
۲۱:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Tukums 2000/Tss
۱
۳
FK Metta / LU
Finished
۱۹:۳۰
Valmiera FK
۲
۲
FK Spartaks Jurmala
Finished
۲۱:۳۰
Riga FC
-
-
FK Liepaja
Cancelled
۲۰:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
۳
۱
FC Floresti
Finished
۱۹:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
۲
۰
CSF Speranta Nisporeni
Finished
۲۲:۰۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Masku
۱
۰
SC Wolves
Finished
۲۰:۰۰
Peimari Utd
۳
۲
AIFK Turku
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark 1st Division
Naestved BK
۰
۱
Kolding IF
Finished
۲۱:۰۰
  Kazakhstan Premier League
Kaisar Kyzylorda
-
-
Kairat Almaty
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Kyzyl-Zhar SK
-
-
Tobol Kostanay
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
-
-
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
Taraz
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Cruzeiro EC MG
-
-
AA Ponte Preta SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Avai FC SC
-
-
Figueirense FC SC
Cancelled
۲۳:۳۰
CR Brasil AL
-
-
America FC MG
Cancelled
۲۳:۳۰
Guarani FC SP
-
-
Sampaio Correa FC MA
Cancelled
۲۳:۳۰
Oeste FC SP
-
-
Botafogo FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Parana Clube PR
-
-
Chapecoense SC
Cancelled
۲۳:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Operario Ferroviario EC PR
Cancelled
۲۳:۳۰
EC Vitoria BA
-
-
CS Alagoano AL
Cancelled
۲۳:۳۰
AD Confianca SE
-
-
Gremio Esportivo Brasil RS
Cancelled
۲۳:۳۰
Cuiaba EC MT
-
-
Nautico PE
Cancelled
۲۳:۳۰
  Simulated Reality League Poland Ekstraklasa SRL
Korona Kielce Srl
۱
۰
MKS Arka Gdynia Srl
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz Srl
۰
۰
Wisla Krakow Srl
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Portugal Primeira Liga SRL
CD Santa Clara Srl
۰
۱
CS Maritimo Madeira Srl
Finished
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Denizlispor Srl
۲
۱
Gaziantep Srl
Finished
۱۱:۳۰
  Singapore Premier League
Brunei Dpmm FC
-
-
Balestier Khalsa FC
Cancelled
۱۶:۴۵
  Belarus Vysshaya League
Slavia Mozyr
۳
۱
FC Slutsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Smolevichi
۳
۳
FC Dinamo Brest
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
HPS
۴
۰
FC Pohu
Finished
۲۰:۳۰
  Lithuania Women A Lyga
Zalgiris Kaunas
-
-
Gintra Universitetas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
Sapa Helsinki 3
۳
۱
Puistolan Urheilijat
Finished
۲۰:۴۵
  Ireland First Division
Cabinteely FC
-
-
Bray Wanderers
Cancelled
۲۳:۱۵
Galway United FC
-
-
Athlone Town
Cancelled
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
University College Dublin
Cancelled
۲۳:۱۵
  Ireland Premier Division
Cork City FC
-
-
Bohemians Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Derry City
-
-
Sligo Rovers
Cancelled
۲۳:۱۵
Dundalk FC
-
-
ST Patricks Athletic
Cancelled
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers
-
-
Finn Harps
Cancelled
۲۳:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
-
-
Persija Jakarta
Cancelled
۱۳:۰۰
Madura United
-
-
Persela Lamongan
Cancelled
۱۶:۰۰
Barito Putera
-
-
Arema FC
Cancelled
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید