0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم ۴ برگ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France Coupe de la Ligue
Paris Saint Germain FC
۰
۰
Olympique Lyonnais
Finished
۲۳:۴۰
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
ذوب آهن
۱
۱
Naft Masjed Soleyman FC
Finished
۲۰:۳۰
Saipa FC
۱
۰
Machine Sazi Tabriz
Finished
۲۰:۴۵
Sanat Naft Abadan FC
۱
۱
پدیده مشهد
Finished
۲۱:۰۰
Tractor Sazi Tabriz FC
۰
۰
پیکان
Finished
۱۹:۴۵
  Switzerland Super League
FC ST Gallen 1879
۶
۰
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۲۳:۰۰
FC Sion
۰
۱
BSC Young Boys
Finished
۲۳:۰۰
FC Thun
۰
۰
FC Basel 1893
Finished
۲۳:۰۰
FC Lugano
۳
۱
Servette FC
Finished
۲۳:۰۰
FC Luzern
۲
۱
FC Zurich
Finished
۲۳:۰۰
  Austria 2. Liga
SV Ried
۹
۰
Floridsdorfer AC
Finished
۲۳:۰۰
SK Austria Klagenfurt
۶
۱
FC Wacker Innsbruck
Finished
۲۳:۰۰
FC Juniors OO
۳
۱
SV Horn
Finished
۲۳:۰۰
Kapfenberger SV 1919
۰
۳
Young Violets FK Austria Wien
Finished
۲۳:۰۰
SK Vorwarts Steyr
۰
۳
FC Liefering
Finished
۲۳:۰۰
Grazer AK
۲
۲
SV Lafnitz
Finished
۲۳:۰۰
FC Blau Weiss Linz
۴
۰
FC Dornbirn 1913
Finished
۲۳:۰۰
SC Austria Lustenau
۱
۳
SKU Amstetten
Finished
۲۳:۰۰
  Italy Serie B
AC Chievo Verona
۱
۰
Delfino Pescara 1936
Finished
۲۳:۳۰
Ascoli Calcio 1898 FC
۲
۴
Benevento Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Cosenza Calcio
۳
۱
SS Juve Stabia
Finished
۲۳:۳۰
Trapani Calcio
۲
۰
FC Crotone
Finished
۲۳:۳۰
Sportiva Salernitana
۱
۲
Spezia Calcio
Finished
۲۳:۳۰
US Cremonese
۲
۲
Pordenone Calcio
Finished
۲۳:۳۰
Frosinone Calcio
۱
۱
AC Pisa 1909
Finished
۲۳:۳۰
Virtus Entella
۲
۳
AS Cittadella
Finished
۲۳:۳۰
Venezia
۳
۱
Perugia Calcio Spa
Finished
۲۳:۳۰
AS Livorno
-
-
Empoli FC
Cancelled
۲۳:۳۰
  Norway 1st Division
Ranheim
۳
۲
Kongsvinger IL Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Tromsoe IL
۴
۲
Stjordals/Blink
Finished
۲۰:۳۰
Kfum Oslo
۰
۰
Asane Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Sogndal IL
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Stroemmen IF
۴
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Oeygarden FK
۱
۱
Grorud IL
Finished
۲۰:۳۰
Jerv FK
۲
۲
Lillestrom SK
Finished
۲۳:۰۰
Ullensaker/Kisa
۲
۲
Hamarkameratene
Finished
۲۰:۳۰
  Ireland Premier Division
Dundalk FC
۱
۱
ST Patricks Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Derry City
۰
۲
Sligo Rovers
Finished
۲۱:۱۵
Derry City
-
-
Dundalk FC
Cancelled
۲۳:۱۵
Shelbourne FC
-
-
Cork City FC
Cancelled
۲۳:۱۵
Waterford FC
-
-
ST Patricks Athletic
Cancelled
۲۳:۱۵
Shamrock Rovers
-
-
Bohemians Dublin
Cancelled
۲۳:۳۰
  Australia A-League
Western Sydney Wanderers FC
۱
۰
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۰۰
Western United FC
-
-
Wellington Phoenix FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  China Chinese Super League
Jiangsu Suning FC
۰
۰
Shandong Luneng
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Professional FC
۱
۱
Henan Jianye
Finished
۱۶:۳۰
  Romania Liga 1, Championship round
Fotbal Club Fcsb
۰
۲
FC Cfr 1907 Cluj
Finished
۲۳:۰۰
AFC Astra Giurgiu
-
-
Universitatea Craiova 1948 CS
Cancelled
۲۰:۱۵
  USA MLS is Back Tournament, Knockout stage
Philadelphia Union
۳
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۳۰
  Estonia Premium Liiga
Nomme Kalju FC
۱
۱
Tartu JK Tammeka
Finished
۲۱:۰۰
JK Tallinna Kalev
۰
۳
FC Flora Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
FC Bayern Munich
۱
۰
Olympique Marseille
Finished
۱۸:۳۰
FK Blansko
۲
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۹:۳۰
SK Unicov
۱
۱
1.SK Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
FK Usti Nad Labem
۲
۱
FC Viktoria Plzen B
Finished
۱۵:۳۰
FC Nitra
۱
۱
FC Banik Ostrava
Finished
۲۱:۳۰
FC Pirin Blagoevgrad
۲
۰
FC Arda Kardzhali
Finished
۱۲:۰۰
Botev Plovdiv
۳
۰
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Kfar Shelem
۲
۰
Hapoel Tel Aviv FC
Finished
۱۰:۳۰
Sektzia Ness Ziona FC
۰
۰
Hapoel Petah Tikva FC
Finished
۱۰:۳۰
USV Siebing
۲
۴
Sv Ubelbach
Finished
۲۱:۳۰
Fehring 1947
۴
۳
FC Gleisdorf 09
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem FC
۴
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
Finished
۱۰:۳۰
Maccabi Netanya FC
۲
۱
Maccabi Petah Tikva FC
Finished
۱۱:۰۰
PFK Beroe Stara Zagora
۴
۱
Hebar Pazardzhik
Finished
۲۰:۳۰
TUS Heiligenkreuz
۷
۰
SV Pachern
Finished
۲۱:۳۰
POFC Botev Vratsa
۳
۱
Kariana Erden
Finished
۲۰:۳۰
Bad Sauerbrunn
۰
۲
SC Neusiedl
Finished
۲۱:۳۰
SV Leobendorf
۱
۳
First Vienna FC
Finished
۲۱:۳۰
Hapoel Ra`anana FC
۲
۳
Hapoel Hadera
Finished
۱۱:۰۰
Spartak Myjava
-
-
Uhersky Brod
Cancelled
۲۰:۳۰
SV Wurmla
۰
۴
ASK Elektra
Finished
۲۰:۳۰
SC Kalsdorf
۷
۰
USV Gnas
Finished
۲۱:۳۰
Flavia Solva
۱
۴
SV Wildon
Finished
۲۱:۳۰
Sus Waltrop
۰
۲
TUS Haltern
Finished
۲۲:۰۰
TUS Harpen
۱
۰
Sf Stuckenbusch
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1, Playoffs
Red Bull Bragantino SP
۰
۲
SC Corinthians SP
Finished
۰۲:۳۰
Santos FC SP
۱
۳
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۵:۰۰
  Morocco Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
۳
۱
CR Khemis Zemamra
Finished
۰۱:۳۰
  Serbia Superliga
FK Spartak Subotica
۳
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۲۱:۳۰
FK Tsc Backa Topola
۲
۲
FK Vojvodina
Finished
۲۱:۳۰
FK Mladost Lucani
۲
۱
FK Javor Ivanjica
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1, Playoffs
Salgueiro PE
۳
۰
Afogados Ingazeira PE
Finished
۰۲:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Telavi
۰
۰
FC Merani Tbilisi
Finished
۲۱:۳۰
  Mongolia First League
Bch Lions
۱
۰
Tuv Buganuud
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland First Division
Athlone Town
۱
۳
Wexford
Finished
۲۳:۱۵
Galway United FC
۰
۲
Cabinteely FC
Finished
۲۳:۱۵
Bray Wanderers
۰
۰
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۱۵
University College Dublin
۰
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۱۵
Drogheda United FC
-
-
Bray Wanderers
Cancelled
۲۳:۱۵
University College Dublin
-
-
Shamrock Rovers II
Cancelled
۲۳:۱۵
Wexford
-
-
Cabinteely FC
Cancelled
۲۳:۱۵
  Australia Brisbane Capital League 3
Teviot Downs SC
۲
۲
Logan Village
Finished
۱۵:۰۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Milsami
۳
۱
FC Codru Lozova
Finished
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SV Woergl
۲
۱
SV Telfs
Finished
۲۲:۰۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Masku
۳
۲
Tps Ii
Finished
۲۰:۰۰
  Lithuania II Lyga Pietu
FK Viltis Vilnius
۳
۲
FK Vidzgiris Alytus
Finished
۲۰:۰۰
  Poland I Liga, Promotion Playoff
Warta Poznan
۲
۰
Radomiak Radom
Finished
۲۰:۱۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
FC Pohu
۰
۱
KaPa Kapylan Pallo
Finished
۲۱:۴۵
Herto
۳
۵
Nups
Finished
۲۰:۳۰
  Australia U20 Queensland National Premier League
Redlands United FC
۰
۶
Brisbane Strikers FC
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Vyscha Liga, Women
Zhilstroy-1 Kharkiv
۲
۰
Voskhod Stara Mayachka
Finished
۱۲:۳۰
Pantery Uman
۰
۳
Yatran-Umanfermash Uman
Finished
۱۲:۳۰
Zhilstroy-2 Kharkiv
-
-
Mariupolchanka Mariupol
Cancelled
۱۶:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2
North Brisbane FC
۳
۱
Bardon Latrobe
Finished
۱۵:۰۰
  Poland IV Liga
Ner Poddebice
۰
۳
Boruta Zgierz
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
IF Floeya
۲
۵
Floro
Finished
۱۹:۳۰
  Simulated Reality League Coupe de la Ligue SRL
Paris Saint Germain Srl
۳
۰
Olympique Lyonnais Srl
Finished
۱۹:۳۰
  Simulated Reality League Copa Libertadores Playoffs SRL
SE Palmeiras SP Srl
۰
۲
America De Cali Srl
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Sergipano, Final Round
CS Sergipe SE
۲
۱
AO Itabaiana SE
Finished
۰۳:۴۵
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۰
Rakvere JK Tarvas
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Viljandi JK Tulevik II
۳
۱
JK Piraaja Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
  Slovakia 3. Liga
Tatran Oravske Vesele
۳
۰
FK Cadca
Finished
۲۰:۰۰
  Kazakhstan Premier League
FC Kyzyl-Zhar SK
-
-
Kairat Almaty
Cancelled
۱۶:۳۰
Okzhetpes Kokshetau
-
-
FK Kaspyi Aktau
Cancelled
۱۶:۳۰
Taraz
-
-
Zhetysu Taldykorgan
Cancelled
۱۶:۳۰
FC Astana
-
-
Shakhtyor Karagandy
Cancelled
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
-
-
FC Ordabasy
Cancelled
۱۶:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
America FC MG
-
-
AD Confianca SE
Cancelled
۲۳:۳۰
Figueirense FC SC
-
-
EC Juventude RS
Cancelled
۲۳:۳۰
CR Brasil AL
-
-
AA Ponte Preta SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Guarani FC SP
-
-
Avai FC SC
Cancelled
۲۳:۳۰
Botafogo FC SP
-
-
EC Vitoria BA
Cancelled
۲۳:۳۰
Parana Clube PR
-
-
Oeste FC SP
Cancelled
۲۳:۳۰
Gremio Esportivo Brasil RS
-
-
CS Alagoano AL
Cancelled
۲۳:۳۰
Nautico PE
-
-
Cruzeiro EC MG
Cancelled
۲۳:۳۰
Sampaio Correa FC MA
-
-
Cuiaba EC MT
Cancelled
۲۳:۳۰
Chapecoense SC
-
-
Operario Ferroviario EC PR
Cancelled
۲۳:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
North Brisbane Reserves
-
-
Bardon Latrobe
Cancelled
۱۳:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Slavia Mozyr
۳
۳
FC Isloch Reserve
Finished
۱۵:۳۰
FC Smolevichi
۰
۱
Belshina Bobrujsk Reserve
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya League
FC Slutsk
۰
۲
Shakhter Soligorsk
Finished
۲۰:۰۰
FC Dinamo Brest
۱
۰
FC Vitebsk
Finished
۲۲:۰۰
  Peru Primera Division, Clausura
Deportivo Llacuabamba
-
-
Club Sportivo Cienciano
Cancelled
۲۱:۳۰
Ayacucho FC
-
-
Academia Cantolao
Cancelled
۲۱:۳۰
Carlos Mannucci
-
-
Sport Boys Association
Cancelled
۲۱:۳۰
Atlético Grau
-
-
Alianza Lima
Cancelled
۲۱:۳۰
Deportivo Municipal
-
-
Sport Huancayo
Cancelled
۲۱:۳۰
Universitario De Deportes
-
-
FC Carlos Stein
Cancelled
۲۱:۳۰
EM Deportivo Binacional
-
-
Universidad Cesar Vallejo
Cancelled
۲۱:۳۰
Sporting Cristal
-
-
FBC Melgar
Cancelled
۲۱:۳۰
Cusco FC
-
-
UTC De Cajamarca
Cancelled
۲۱:۳۰
Alianza Universidad De Huanuco
-
-
CD Usmp
Cancelled
۲۱:۳۰
  Belarus ALF Championship, First League
Sputnik
۳
۱
Arena
Finished
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید