0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم ۴ برگ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
استقلال تهران
۲
۱
فولاد سپاهان
Finished
۲۱:۳۰
FC Nassaji Mazandaran
۱
۱
Persepolis FC
Finished
۱۹:۳۰
GOL Gohar Sirjan FC
۰
۰
فولاد خوزستان
Finished
۲۰:۱۵
پارس جنوبی جم
۰
۲
Shahin Bushehr FC
Finished
۲۰:۳۰
  Italy Serie A
AC Milan
۳
۰
Cagliari Calcio
Finished
۲۳:۱۵
SSC Napoli
۳
۱
SS Lazio
Finished
۲۳:۱۵
Atalanta BC
۰
۲
FC Inter Milano
Finished
۲۳:۱۵
Brescia Calcio
۱
۱
UC Sampdoria
Finished
۲۰:۳۰
Juventus FC
۱
۳
AS Roma
Finished
۲۳:۱۵
  Belgium Cup
Club Brugge
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۲۳:۰۰
  Korea Republic K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۳۰
Seongnam FC
۱
۲
FC Seoul
Finished
۱۴:۳۰
Incheon United FC
۱
۳
Gwangju FC
Finished
۱۵:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Rayyan
۰
۰
Al-Arabi Doha
Finished
۱۸:۰۰
Al-Sailiya
۲
۲
AL Shahaniya
Finished
۲۰:۱۵
  China Chinese Super League
Beijing Guoan FC
۱
۰
Wuhan Zall FC
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
۲
۲
Qingdao Huanghai FC
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J.League
FC Tokyo
۲
۳
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۱
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۰
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۱۴:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۱
۴
Kashima Antlers
Finished
۱۴:۳۰
Yokohama FC
۰
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus
۰
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۱۳:۳۰
  Ireland Premier Division
Shamrock Rovers
۳
۱
Finn Harps
Finished
۲۰:۳۰
Shelbourne FC
۰
۱
Waterford FC
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers
-
-
Finn Harps
Cancelled
۲۳:۱۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dinamo Tbilisi
۱
۰
FC Chikhura Sachkhere
Finished
۲۱:۰۰
FC Locomotive Tbilisi
۱
۲
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۲۲:۰۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord Fotball
۲
۱
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann
۱
۲
Valerenga IF
Finished
۲۳:۰۰
  Scotland Premiership
Aberdeen FC
۰
۱
Glasgow Rangers
Finished
۱۶:۰۰
Hibernian FC
۲
۱
Kilmarnock FC
Finished
۱۸:۳۰
ST Mirren
۱
۰
Livingston FC
Finished
۱۸:۳۰
Dundee United
۱
۱
ST Johnstone FC
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Superliga
FK Radnicki Nis
۳
۰
FK Metalac Gornji Milanovac
Finished
۲۲:۰۰
FK Napredak Krusevac
۱
۳
FK Partizan
Finished
۲۰:۰۰
FK Crvena Zvezda
۳
۰
FK Novi Pazar
Finished
۲۲:۰۰
FK Cukaricki
۳
۰
FK Indjija
Finished
۲۲:۰۰
FK Proleter Novi Sad
۲
۰
FK Rad
Finished
۲۲:۰۰
FK Vozdovac
۱
۳
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۲:۰۰
FK Macva Sabac
۱
۰
OFK Backa Palanka
Finished
۲۲:۰۰
  Korea Republic K-League 2
Suwon FC
۱
۲
Ansan Greeners FC
Finished
۱۵:۳۰
Jeju Utd
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۴:۳۰
Chungnam Asan FC
۱
۲
Daejeon Citizen FC
Finished
۱۴:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Esperance Sportive De Tunis
۲
۱
AS Soliman
Finished
۲۱:۳۰
CA Bizertin
۰
۰
US Ben Guerdene
Finished
۲۰:۳۰
JS Kairouanaise
۱
۳
Etoile Sportive DU Sahel
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia Croatia Cup
HNK Rijeka
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۲۳:۰۰
  Finland Veikkausliiga
FC Inter Turku
۲
۱
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
HJK Helsinki
۲
۲
Kuopion Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
Tampereen Ilves
۲
۲
Hifk
Finished
۱۸:۳۰
Seinajoen JK
۱
۱
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۸:۳۰
Rovaniemen Palloseura
۲
۳
Turun Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
  Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
HSK Zrinjski Mostar
۱
۰
FK Olimpic Sarajevo
Finished
۲۲:۳۰
FK Zeljeznicar
۳
۰
FK Velez Mostar
Finished
۲۳:۰۰
FK Borac Banja Luka
۶
۰
FK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۲۰:۳۰
FK Sloboda Tuzla
۱
۱
FK Radnik Bijeljina
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs Club Friendly Games
NK Maribor
۸
۱
ND Beltinci
Finished
۲۱:۳۰
RAA Louvieroise
۱
۰
Rcs Brainois
Finished
۲۳:۰۰
Ujpest FC
۱
۱
Diosgyori VTK
Finished
۱۷:۳۰
Eintracht Frankfurt
۱
۱
AS Monaco FC
Finished
۲۰:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۳
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۵:۳۰
FC Hertha 03 Z.
۳
۱
Berliner AK 07
Finished
۱۵:۳۰
Spusu SKN St. Polten
۱
۱
SK Lisen
Finished
۲۰:۳۰
USK Anif
۸
۰
SV Strasswalchen
Finished
۱۲:۳۰
VfL Bochum
۲
۲
TUS Haltern
Finished
۱۶:۳۰
Hellas Kagran
۸
۴
Sv Gablitz
Finished
۲۰:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
۳
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۲:۳۰
1.SK Prostejov
۶
۰
FC Viktoria Otrokovice
Finished
۱۲:۳۰
Tj Slovan Velvary
۲
۱
Loko Vltavin
Finished
۱۳:۰۰
Legia Warszawa II
۰
۰
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
Finished
۱۳:۳۰
Ks Blonianka Blonie
۱
۲
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۳:۳۰
FK Teplice
۰
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۳:۳۰
SV Zulte Waregem
۲
۱
KAA Gent
Finished
۱۳:۳۰
FK Mlada Boleslav
۴
۲
FK Fotbal Trinec
Finished
۱۳:۳۰
AC Sparta Prague
۵
۰
FC Mas Taborsko
Finished
۱۳:۳۰
Sturm Graz (A)
۲
۲
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۳۰
MTK Budapest FC
۲
۰
SKF Sered
Finished
۱۹:۳۰
FK Pardubice
۱
۰
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۹:۳۰
Gjorce Petrov
۱
۰
Fk Sloga Vinica 1934
Finished
۲۰:۰۰
NK Brezice 1919
۲
۳
NK Krka
Finished
۲۲:۰۰
Slovacko B
۱
۱
Fc Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۳۰
Blau Weisse Jungs Linz
۰
۰
Sv Ried Ii
Finished
۱۲:۳۰
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
۱
۱
SK Sigma Olomouc B
Finished
۱۳:۰۰
FK Banik Sokolov
۰
۲
FK Usti Nad Labem
Finished
۱۳:۰۰
FC Slovan Rosice
۲
۰
FK Hodonin
Finished
۱۳:۳۰
FK Prepere
۲
۱
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Saarbrucken
۵
۲
FSV Frankfurt 1899
Finished
۱۶:۳۰
AS La Jeunesse D Esch/Alzette
۳
۲
FC Differdange 03
Finished
۲۰:۳۰
Mladost Zdralovi
۲
۱
NK Vrbovec
Finished
۲۰:۳۰
FC Stadlau
۱
۳
SC Team Wiener Linien
Finished
۲۰:۳۰
Gallspacher Sk
۱
۷
FC Wels
Finished
۲۱:۰۰
FC Tubize
۳
۰
Crossing Schaerbeek
Finished
۲۱:۳۰
FK Bregalnica Stip
۰
۲
FK Shkendija
Finished
۲۲:۰۰
Acs Viitorul Selimbar
-
-
LPS Cetate Deva
Cancelled
۱۱:۳۰
PFC Lokomotiv Mezdra
-
-
FC Chavdar Etropole
Cancelled
۱۲:۰۰
FK Sindelic Beograd
۲
۰
FK Teleoptik
Finished
۱۲:۳۰
FC Slovan Rosice
-
-
FC Vysocina Jihlava
Cancelled
۱۳:۳۰
FC Slovan Liberec
-
-
MFK Chrudim
Cancelled
۱۳:۳۰
1. FC Wulfrath
۰
۳
SSVg Velbert
Finished
۱۳:۳۰
AS Trencin
۰
۳
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Finished
۱۴:۳۰
FC Vsetin
۲
۰
FC Brumov
Finished
۱۶:۳۰
Rayong FC
۱
۳
Chonburi FC
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV
۳
۲
FC Kray
Finished
۱۶:۳۰
VSG Altglienicke
۷
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۶:۳۰
Turk Gucu Friedberg
-
-
FC Bayern Alzenau 1920
Cancelled
۱۶:۳۰
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
-
-
FC Dordrecht
Cancelled
۱۷:۰۰
FSV Duisburg
۲
۵
Msv Dusseldorf
Finished
۱۷:۳۰
NAC Breda
-
-
SC Heerenveen
Cancelled
۱۷:۳۰
Wiener Sport Club Reserve
۰
۶
Fc Olympique Klosterneuburg 05
Finished
۱۷:۳۰
SG Rot-Weiss Frankfurt
۳
۳
Sv Rot-weiss Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
Tus Hornau
۱
۴
Tus Dietkirchen
Finished
۱۸:۰۰
PFC Minyor Pernik
۱
۱
PFC Vihren Sandanski
Finished
۱۹:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
۰
۶
OGC Nice
Finished
۱۹:۳۰
GFK Ohrid
۰
۲
FC Struga Trim Lum
Finished
۲۰:۰۰
FK Sloboda Uzice
-
-
Fk Macva 1929 Bogatic
Cancelled
۲۰:۰۰
FC Tsarsko Selo Sofia
-
-
Strumska Slava
Cancelled
۲۰:۰۰
SK Rapid Wien
۴
۱
ASV Drassburg
Finished
۲۰:۰۰
FK Akademija Pandev
-
-
GFK Tikvesh 1930
Cancelled
۲۰:۱۵
Nk Tomislav
۰
۶
HNK Cibalia Vinkovci
Finished
۲۰:۳۰
FK Zvezdara
۲
۳
Omladinac Novi Banovci
Finished
۲۰:۳۰
FK Rabotnicki Skopje
۱
۰
FC Borec Veles
Finished
۲۰:۳۰
Puskas Akademia FC
-
-
SK Slovan Bratislava
Cancelled
۲۰:۳۰
FK Becej 1918
۳
۰
FK Radnicki Zrenjanin
Finished
۲۰:۴۵
HNK Hajduk II
-
-
NK Zagora
Cancelled
۲۱:۰۰
SV Wals-Grunau
-
-
USC Eugendorf
Cancelled
۲۱:۳۰
  Sweden Superettan
Ljungskile SK
۰
۰
Halmstads BK
Finished
۲۰:۰۰
AFC Eskilstuna
۱
۱
Osters IF
Finished
۲۰:۰۰
GIF Sundsvall
۱
۴
Degerfors IF
Finished
۲۰:۰۰
  Mexico Liga MX, Apertura
Puebla FC
۱
۱
Cruz Azul
Finished
۰۵:۰۰
FC Juarez
۱
۰
Necaxa
Finished
۰۷:۰۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۰
Sydney FC
Finished
۱۱:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Sportivo Luqueno
۰
۱
Club River Plate Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
General Diaz
۱
۱
12 De Octubre De Itaugua
Finished
۰۳:۰۰
  USA MLS is Back Tournament, Knockout stage
Orlando City SC
۱
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
  USA USL, Championship
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Charleston Battery
Finished
۰۴:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Orebro SK
۱
۲
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF
۳
۱
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1, Relegation round
FC Viitorul Constanta
۰
۳
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Finished
۲۰:۳۰
ACS FC Academica Clinceni
۰
۲
AFC Hermannstadt
Finished
۱۸:۰۰
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
-
-
FC Dinamo Bucuresti 1948
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Romania Liga 1, Championship round
FC Botosani
۴
۱
CS Gaz Metan Medias
Finished
۲۳:۰۰
  Estonia Premium Liiga
JK Narva Trans
۱
۰
FC Kuressaare
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna JK Legion
۰
۳
Paide Linnameeskond
Finished
۱۷:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
CS Petrocub Hincesti
۱
۰
FC Sfintul Gheorghe
Finished
۲۲:۰۰
FC Floresti
۰
۱
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A1, Relegation Round
Decisao PE
۰
۳
SC Recife PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AAD Vitoria Tabocas PE
-
-
Petrolina PE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Banga Gargzdai
۱
۱
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 1
The Lakes
۱
۰
AC Carina
Finished
۰۹:۵۰
  Brazil Campeonato Paraibano, Playoffs
Botafogo FC PB
۲
۰
Treze FC PB
Finished
۰۵:۰۰
Sousa EC PB
-
-
Campinense PB
Cancelled
۰۳:۴۵
  Russia Football National League
FC Chertanovo Moscow
۱
۲
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Bryansk
۰
۱
FC Orenburg
Finished
۱۸:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۱
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
FC Fakel Voronezh
۱
۰
FK Akron Tolyatti
Finished
۱۹:۳۰
FC Irtysh Omsk
۱
۲
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۵:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۰
۰
Veles Moscow
Finished
۱۸:۳۰
FC Alania Vladikavkaz
۲
۴
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۲۰:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۳
۰
FK Krasnodar-2
Finished
۱۹:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Kolbotn
۲
۱
Roea
Finished
۱۷:۳۰
Arna-Bjornar
۰
۳
Valerenga IF
Finished
۱۶:۰۰
Lyn
۲
۳
LSK Kvinner
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa do Nordeste, Knockout stage
Ceara SC CE
۳
۱
EC Bahia BA
Finished
۲۳:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Moss FK
۰
۲
Alta IF
Finished
۱۸:۳۰
Kjelsas
۰
۱
Eidsvold TF
Finished
۱۸:۳۰
Tromsdalen Uil
۰
۰
Hodd IL
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۱
Skeid Fotball
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SC Imst 1933
۸
۱
SV Hall
Finished
۲۰:۳۰
FC Wacker Innsbruck II
۲
۲
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
FC Kitzbühel
۰
۱
SVG Reichenau
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Sotra SK
۳
۰
Notodden FK
Finished
۱۶:۳۰
Arendal
۰
۱
Vard Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
Bryne FK
۵
۰
Fram Larvik
Finished
۱۸:۳۰
Baerum
۱
۲
Flekkeroy
Finished
۱۸:۳۰
  Mongolia Premier League
Ub Mazaalainuud
۰
۳
Anduud City
Finished
۱۵:۳۰
Fc Ulaanbaatar
۶
۰
Gepro Fc
Finished
۱۲:۳۰
  Mongolia First League
Khoromkhon FC
۴
۰
Khovd Western
Finished
۰۹:۳۰
Khukh Chononuud
-
-
Khan-uul
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
The Gap Reserve
۲
۳
Centenary Stormers
Finished
۰۹:۳۰
  Croatia First League Women
Viktorija
۰
۱
Znk Katarina Zrinski
Finished
۲۱:۰۰
Znk Neretva
۶
۰
Znk Lepoglava
Finished
۲۱:۰۰
Znk Split
۳
۰
Znk Dinamo
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Mineiro, Modulo I, Trofeu Inconfidencia
Cruzeiro EC MG
۳
۰
CA Patrocinense MG
Finished
۲۲:۰۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
AC Milan Srl
۱
۲
Cagliari Srl
Finished
۱۲:۳۰
Juventus Turin Srl
۲
۰
AS Roma Srl
Finished
۱۲:۳۰
Brescia Calcio Srl
۲
۴
UC Sampdoria Srl
Finished
۱۲:۳۰
SSC Napoli Srl
۰
۲
SS Lazio Srl
Finished
۱۲:۳۰
Atalanta Srl
۱
۱
FC Inter Milano Srl
Finished
۱۲:۳۰
  Lithuania II Lyga Pietu
FK Silas
۶
۲
FK Utenis Utena
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Keila JK
۱
۲
Voru FC Helios
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1
Runaway Bay
۵
۰
Mudgeeraba
Finished
۱۰:۳۰
Musgrave
-
-
Bond Bullsharks
Cancelled
۱۰:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
FK Radnicki 1923
۱
۳
FK Rad Beograd
Finished
۱۳:۳۰
OFK Belgrade
-
-
FK Internacional
Cancelled
۱۲:۳۰
FK Brodarac
۶
۱
Rfk Novi Sad
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J.League 2
Fagiano Okayama
۱
۲
FC Ryukyu
Finished
۱۴:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
SK Sturm Graz
۷
۰
Znk Maribor
Finished
۱۶:۰۰
SC Sand
۳
۰
BSC Young Boys
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Turun Pallokerho
۵
۱
Tove
Finished
۱۷:۴۵
  England FA Cup
Arsenal FC
۲
۱
Chelsea FC
Finished
۲۱:۰۰
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Managua
۲
۱
Cd Junior De Managua
Finished
۲۱:۳۰
  Australia West State League Division 1
Forrestfield United
۱
۱
Joondalup United
Finished
۱۱:۳۰
  Finland Ykkonen
Vaasan Palloseura
۴
۱
KPV Kokkola
Finished
۱۸:۳۰
Ekenas Idrottsforening
۰
۱
FC Ktp Kotka
Finished
۱۷:۳۰
Mypa Myllykoski
۰
۰
AC Kajaani
Finished
۱۸:۳۰
AC Oulu
۲
۱
FF Jaro
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia Slovensky Pohar
SK Kmetovo
۲
۳
Tj Velke Lovce
Finished
۱۹:۳۰
FK SK Danubia Hruby Sur
۰
۴
Slovan Most Pri Bratislave
Finished
۱۹:۳۰
Nmsk 1922 Bratislava
۱
۰
Domino Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 3. Liga
MFK Vranov Nad Toplou
۲
۱
MSK Spisske Podhradie
Finished
۱۹:۰۰
FK Humenne
۱
۱
SK Odeva Lipany
Finished
۱۹:۰۰
Spisska Nova Ves
۱
۱
1.fk Svidník
Finished
۱۹:۰۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Paide Linnameeskond III
۳
۰
Pohja-Sakala
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 1 Reserve
The Lakes
۲
۲
AC Carina Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Virginia United Reserve
-
-
MT Gravatt Hawks FC
Cancelled
۱۰:۳۰
  Australia U20 Western Australian Premier League
Bayswater City SC
۳
۲
Perth Glory FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Gold Coast Premier League Reserve
Surfers Paradise
۴
۰
Broadbeach United
Finished
۰۷:۱۵
  Brazil Sergipano, Final Round
AD Confianca SE
۱
۰
AD Frei Paulistano SE
Finished
۲۳:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev
۸
۰
Nomme Kalju FC
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
FC Lauterach
۲
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Paulista, Serie A1, Trofeu do Interior, Playoffs
AA Internacional Limeira SP
۱
۲
Guarani FC SP
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Rostov Region Championship
Fk Bataiysk-2018
-
-
Ooo Kalinina
Cancelled
۱۸:۳۰
Ska-2-Dgtu Rostov On Don
۱
۲
FC Azov
Finished
۱۸:۳۰
FC Novoshakhtinsk
۲
۲
Chayka M Peschanokopskoe
Finished
۱۸:۳۰
Forte-m Taganrog
-
-
Rostselmash-m Rostov On Don
Cancelled
۱۹:۳۰
  Belarus Vysshaya League
FC Smolevichi
۰
۳
Belshina Bobruisk
Finished
۱۸:۰۰
Slavia Mozyr
۲
۴
Isloch
Finished
۲۰:۰۰
Neman Grodno
۱
۰
Dinamo Minsk
Finished
۲۲:۰۰
  Finland Amateur 3 Division South 1
FC Finnkurd
۱
۳
Sexypoexyt
Finished
۱۷:۴۵
  Simulated Reality League FA Cup SRL
Arsenal FC Srl
۰
۲
Chelsea FC Srl
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
JK Sillamae Kalev
۱
۱
Jogeva SK Noorus 96
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
MPS/Atletico Malmi
۰
۰
Ponnistajat
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Gorodeya Reserve
۱
۶
Energetik Bgu Minsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Minsk
۳
۱
Fc Ruh Brest
Finished
۱۶:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
-
-
Geylang International FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Young Lions FC
-
-
Balestier Khalsa FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  Bhutan Premier League
Paro Fc
۸
۰
Druk Stars FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia West State League Division 1, Reserve
Forrestfield United SC
-
-
Joondalup Utd FC
Cancelled
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
۳
۲
Pohang Steelers (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Seongnam FC (SRL)
۱
۰
FC Seoul (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Incheon United FC (SRL)
۵
۲
Gwangju FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Gold Coast Veto League 1 Reserve
Musgrave Reserves
-
-
Bond Bullsharks
Cancelled
۰۸:۱۵
Runaway Bay Reverse
-
-
Mudgeeraba Reserve
Cancelled
۰۸:۱۵
  Ireland First Division
Cobh Ramblers
-
-
Galway United FC
Cancelled
۲۲:۳۰
Longford Town
-
-
Athlone Town
Cancelled
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید